SOBOTNIE ATRAKCJE W PRZEDSZKOLU !
05.09.2012
Akademia Atrakcji to miejsce, w którym dzieci mogą się bawić, uczyć i rozwijać. Dajemy Państwu możliwość spędzenia u nas czasu ze swoimi pociechami, wspólnej zabawy i nauki, ale oferujemy też możliwość pozostawienia u nas dzieci pod opieką wykwalifikowanego personelu. Organizujemy zajęcia dla dzieci i niemowląt, kursy językowe dla najmłodszych.
W Akademii działa pierwsza w Łodzi szkoła gotowania dla dzieci, w której w bezpiecznych warunkach mogą one poprzez zabawę rozwijać talenty kulinarne. Organizujemy zajęcia edukacyjne, taneczne, a także urodziny dla małych jubilatów.

Dla dzieciaków z Parkowego Przedszkola mamy specjalną sobotnią ofertę.
Trzy ciekawe bloki zajęć, które będą odbywały się już od 15 września w Parkowym Przedszkolu.

Hiszpańskie specjały z Lupitą.
To zajęcia kulinarno-językowe, w których będą mogli wziąć udział również i rodzice.
W trakcie sześciu spotkań poznamy podstawy meksykańskiej kuchni a także praktyczne hiszpańskie słownictwo.
Zajęcia poprowadzi Guadalupe Gonzalez rodem z Meksyku.
Kwartalny karnet 6 spotkań ( co druga sobota) kosztuje 270 zł

Decoupage i inne plastyczne szaleństwa
Tutaj dzieci będą mogły puścić wodze swojej wyobraźni. Nauczą się jak stworzyć nową jakość z przedmiotów codziennego użytku, pięknie ozdobić zakładkę do książki, banalną doniczkę, nudną szkatułkę, a nawet skrzynię na ziemniaki :) Zajęcia wyciszają, relaksują, porządkują emocje.
Spotkania prowadzone będą przez artystkę z zamiłowania, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i mnóstwem ciekawych pomysłów na twórcze zajęcia, panią Joannę Gołaszewską.

Gotuj z Tupperware
To nietypowe zajęcia kulinarne prowadzone z wykorzystaniem fantastycznych, innowacyjnych naczyń i sprzętów gospodarstwa domowego znanej firmy Tupperware. Kolorowe, lekkie a przede wszystkim bezpieczne przyrządy, niektóre przeznaczone specjalnie dla dzieci, sprawią, że lekcje te będą przez nie uwielbiane.
Zajęcia poprowadzi wieloletnia konsultantka firmy, a także doświadczony nauczyciel i pedagog pani mgr Grażyna Lewandowska.

Terminy spotkań
15. IX.
Gazetka Parkowego Przedszkola, część 1
23.09.2012
Witamy wszystkie nowe przedszkolaki i zapraszamy do wspólnej i twórczej zabawy.

Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci dobrze czują się w naszym przedszkolu i chętnie do niego każdego dnia uczęszczają, zaś nowe przedszkolaki szybciutko się przyzwyczają i poczują swobodnie.

Ruszyły zajęcia dodatkowe takie jak: taniec, gimnastyka korekcyjna, zabawy z angielskim, zajęcia logopedyczne oraz rytmika.

Korzystając z pięknej pogody urządzamy dłuższe i krótsze spacery po pobliskim parku imienia Adama Mickiewicza.

W październiku korzystając z darów jesieni będziemy przyrządzać owocowe przysmaki i zaopatrywać organizm w odpowiednią dawkę witamin!

12 października (piątek) nasze przedszkolaki czeka wyjątkowa uroczystość. Będziemy wspólnie świętować Dzień Edukacji Narodowej, podczas którego odbędzie się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Poprosimy, by w tym dniu przyprowadzić dzieci ubrane na galowo.

Pod koniec miesiąca powieje grozą… 31 października (wtorek) zachęcamy wszystkie dzieci, aby przywdziały straszne stroje i poprzebierały się za strachy, wiedźmy i czarownice! Urządzimy sobie wspólny bal z tańcami, konkursami i słodkimi niespodziankami :)

Zespół Parkowego Przedszkola
Spotkanie z prawdziwym bohaterem czyli dzień wojskowy
21.09.2012
10 września 2012 Parkowe Przedszkolaki przybrały barwy moro i wojskowym jeepem wyruszyły w poszukiwaniu przygody.
Spotkanie z prawdziwym bohaterem czyli dzień wojskowy
Zaczynamy nowy rok przedszkolny 2012/2013 !
21.09.2012
Rozpoczął się nowy rok przedszkolny 2012/2013! Nasze przedszkolaki wróciły z wakacji uśmiechnięte, opalone i wypoczęte. Z nowymi siłami, zapałem i energią ruszyły do wspólnych zabaw i przedszkolnych zajęć. Obserwując rozbawione maluchy nasuwa się nam myśl \"Wszędzie dobrze, ale w przedszkolu najlepiej\" ;)
Zaczynamy nowy rok przedszkolny 2012/2013 !
Szarlotka przedszkolaków - kolejna odsłona warsztatów kulinarnych
20.07.2012
Ozdabianie ciasteczek i sałatki owocowe mamy już za sobą. Dziś - 20.07.2012 r.- nasze przedszkolaki zamieniły się w małych piekarzy, co przysporzyło im wyjątkowo dużo radości. Każde dziecko samodzielnie wymieszało odpowiednie składniki, wyrobiło ciasto, starło jabłko i uformowało małą szarlotkę w swoim pojemniczku. Wypieczone, aromatyczne ciasta powędrowały do domów dumnych przedszkolaków. Gratulujemy mamom takich pomocników w kuchni.
Szarlotka przedszkolaków - kolejna odsłona warsztatów kulinarnych