Wakacyjne warsztaty plastyczne i kulinarne
18.07.2012
Wakacje - czas odpoczynku i relaksu, ale dla naszych przedszkolaków to również czas wspaniałej, niecodziennej zabawy. W każdym tygodniu lipca i sierpnia w Parkowym Przedszkolu odbywają się magiczne warsztaty decoupage i wasztaty kulinarne. Maluchy zapoznają się z tajnikami sztuki decoupage i tworzą unikatowe przedmioty, które z radością zabierają do domów. Uczą się także przyrządzać różne smakołyki. Ostatnio przygotowały bardzo zdrową i niesamowicie apetyczną sałatkę owocową. Rodzice mogą być dumni ze swych małych kucharzy:)
Wakacyjne warsztaty plastyczne i kulinarne
Beztroskie chwile na świeżym powietrzu
20.06.2012
Lato coraz bliżej więc nasze maluchy każdą wolną chwilę spędzają na świeżym powietrzu. Na podwórku dzieci bawią się na placu zabaw, grają w berka, skaczą na skakankach, budują zamki z piasku, ale także pielęgnują nasz przedszkolny ogródek. Kwiaty, truskawki, pomidory i wszelkie inne rośliny są pod stałą opieką przedszkolaków. Każda roślinka w naszym ogródku ma pod dostatkiem wody. Trzeba przyznać, że nasze przedszkolaki to wyjątkowo solidni ogrodnicy.
Beztroskie chwile na świeżym powietrzu
Spotkanie z psem Jazzym
12.05.2012
9 maja 2012 roku w Parkowym Przedszkolu odbyły się zajęcia z psem Jazzym oraz jego Panią Patrycją. Wizyta tego nietypowego gościa dostarczyła dzieciom wiele pozytywnych emocji.Nasze Przedszkolaki dowiedziały się jak dbać o psa i jak z nim pracować. Każde dziecko miało okazję pogłaskać, poczesać, a nawet nagrodzić psa smakołykiem. Dzieci nauczyły się także jak postępować w kontakcie z obcym psem. To wyjątkowe spotkanie na pewno na długo pozostanie w pamięci Naszych Maluchów. Mamy nadzieję, że Jazzy i Pani Patrycja jeszcze kiedyś nas odwiedzą.
Spotkanie z psem Jazzym
Wielkie święto Rodziny
20.06.2012
1 czerwca odbyła się impreza z okazji dnia rodziny. Przedszkolaki długo czekały na ten wyjątkowy dzień. I choć trochę zjadała je trema, występ zachwycił wszystkich rodziców. Najpierw piosenki, gra na instrumentach, później wierszyki, tańce, a na koniec gorące buziaki dla kochanych rodziców i rozdanie własnoręcznie wykonanych prezentów. Przedszkolaki zasłużyły na gromkie brawa.
Po występach nadszedł czas na łakocie i zabawę ze specjalnymi gośćmi prosto z Afryki. Ach co za dzień!
Wielkie święto Rodziny
Wizyta w Straży Pożarnej