PAN FOTOGRAF

Firma adr marketing ma zaszczyt zaoferować Państwu swoje usługi fotograficzne w zakresie wykonania sesji zdjęciowych z imprez okolicznościowych oraz wszelkiego rodzaju zajęć i występów artystycznych, które odbywają się w Parkowym Przedszkolu.
Kreatywny i profesjonalny fotograf sprawi, że niezapomniane oraz pełne wzruszeń chwile pozostaną na zawsze w Państwa albumach lub bibliotekach multimedialnych, do których będzie można zawsze wrócić i przypomnieć sobie czasy, kiedy Państwa pociecha z każdym krokiem odkrywała świat. Duże doświadczenie oraz pasja do fotografii artystycznej pozwala nam stworzyć wyjątkowy klimat wykonywanych zdjęć, gdzie każde z nich z osobna przedstawia swoja historię, niezależnie od tego, czy są to zdjęcia grupowe, czy indywidualne zdjęcia portretowe.

Parkowe Przedszkole w swojej ofercie zapewnia wiele ciekawych i dobrze zorganizowanych zajęć oraz imprez, a także spotkań z ciekawymi ludźmi czy warsztatów artystycznych. Każde takie zajęcia to pełne pozytywnych emocji i wielu miłych wspomnień dla dzieciaków, ale także i dla Państwa wydarzenie. Aby w pełni wykorzystać możliwość zarejestrowania tych wszystkich niezapomnianych chwil, proponujemy Państwu współpracę w modelu abonamentowym, który zapewni Państwu fotograficzną dokumentację "przedszkolnego życia" Państwa pociechy, a także możliwość zbudowania multimedialnego albumu, do którego w każdej chwili będzie można wrócić i stworzyć ze zdjęć z różnych okresów lub wydarzeń pamiątkę dla innych członków rodziny taką jak kalendarz czy foto-album.

Poniżej przedstawiamy przykładową ofertę usługi przygotowaną na podstawie wstępnych oszacowań. Ceny mogą się w niewielkim zakresie zmienić, kiedy będziemy mieli pełną wiedzę w zakresie ilości zainteresowanych współpracą rodziców.

Opłata abonamentowa miesięczna 30 zł

W ramach opłaty abonamentowej wykonywana jest jedna sesja dla wybranego wspólnie z rodzicami i personelem przedszkola wydarzenia, które będzie miało miejsce w przedszkolu. Podczas wybranej imprezy nasz fotograf wykonuje serię zdjęć, z którym po etapie obróbki przygotowywanych jest dla Państwa galeria zawierająca minimum 100 fotografii w postaci prezentacji płyty multimedialnej. Oczywiście galeria zawiera zdjęcia wszystkich dzieci uczestniczących w imprezie, może także zawierać zdjęcia z przygotowań do imprezy, bądź innych wydarzeń mających miejsca po niej.

Dodatkowo na Państwa życzenie możemy odpłatnie wykonać odbitki z wybranych zdjęć w zadanym przez Państwa rozmiarze. Możemy wykonać praktycznie każdy rozmiar fotografii od rozmiaru 9 cm na 13 cm do rozmiaru 70 cm na 100 cm.

Przykładowe ceny dla formatów:

• 10 cm na 15 cm - 3 zł
  • 13 cm na 18 cm - 4 zł
  • 15 cm na 21 cm - 5 zł

Planujemy stałe rozszerzanie naszej foto-oferty. O planach i podjętych działaniach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem poczty email: kontakt@adrmarketing.pl