« » x
BEZPŁATNA ADAPTACJA W PRZEDSZKOLU ! ! ! (2012-01-14)
ZACHĘCAMY RODZICÓW DO POWIERZENIA NAM SWOICH POCIECH PO RAZ PIERWSZY W TAKIM MIEJSCU JAK PRZEDSZKOLE - Bez obaw - kwestia wiedzy i zaufania... Dotyczy: - tylko dzieci w wieku powyżej 2.5 roku - nie uczęszczających jeszcze do naszej placówki - tylko w godzinach: 7.30-11.30 Więcej »
Wycieczka do Rogowa cz. 1 (2017-06-26)
Wycieczka do Rogowa cz. 2 (2017-06-26)
parkowe-przedszkole-facebook
parkowe-przedszkole-panorama
goście, goście
Przedszkole w obiektywie
Park i plac zabaw

ZAPISY

Rekrutacja

Rekrutacja dzieci do przedszkola trwa cały rok. Podstawą przyjęcia dziecka do przedszkola jest wypełnienie przez rodziców Formularza Zgłoszeniowego, wpłata wpisowego oraz zawarcie Umowy o świadczeniu usługi edukacyjnej.

Rekrutacja dzieci do przedszkola trwa cały rok. Do grona przedszkolaków przyjmujemy dzieci w wieku 2.5 - 6 lat.

Dzieci przyjmowane są do przedszkola z uwzględnieniem kolejności zgłoszeń. Pierwszeństwo mają dzieci kontynuujące naukę, rodzeństwo dzieci już uczęszczających do przedszkola.

Rezerwacja miejsca następuje wraz z uiszczeniem opłaty wpisowej.

W przypadku rezygnacji z przedszkola przez rodziców wpisowe nie podlega zwrotowi.

Aktualnie prowadzimy zapisy
na rok przedszkolny 2019/2020.

Opłaty

Wpisowe
Wpisowe do przedszkola wynosi 400 PLN. Jest to jednorazowa, bezzwrotna opłata, wpłacana przelewem na konto przedszkola lub w sekretariacie placówki, w dniu rezerwacji miejsca.

Czesne
Czesne za miesiąc wynosi 500 zł. Czesne opłacane jest z góry, przelewem do piątego dnia każdego miesiąca na konto przedszkola lub w sekretariacie placówki. Dzienna stawka wyżywienia za cztery posiłki ( śniadanie, II śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek, oraz napoje i owoce ) wynosi 13,00 PLN. Zwracana w przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu, po zgłoszeniu telefonicznym najpóżniej do godziny 8.00 danego dnia.

Formularz zgłoszeniowy

formularz.pdf  (do wydrukowania i wysłania pocztą)