(2019-08-20)
BEZPŁATNA ADAPTACJA W PRZEDSZKOLU!!! Zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji. Więcej »

ZAPISY

Rekrutacja

Rekrutacja dzieci do przedszkola trwa cały rok. Podstawą przyjęcia dziecka do przedszkola jest wypełnienie przez rodziców Formularza Zgłoszeniowego, wpłata wpisowego oraz zawarcie Umowy o świadczeniu usługi edukacyjnej.

Rekrutacja dzieci do przedszkola trwa cały rok. Do grona przedszkolaków przyjmujemy dzieci w wieku 2.5 - 6 lat.

Dzieci przyjmowane są do przedszkola z uwzględnieniem kolejności zgłoszeń. Pierwszeństwo mają dzieci kontynuujące naukę, rodzeństwo dzieci już uczęszczających do przedszkola.

Rezerwacja miejsca następuje wraz z uiszczeniem opłaty wpisowej.

W przypadku rezygnacji z przedszkola przez rodziców wpisowe nie podlega zwrotowi.

Aktualnie prowadzimy zapisy
na rok przedszkolny 2019/2020.

Wpisowe
Wpisowe do przedszkola wynosi 400 PLN. Jest to jednorazowa, bezzwrotna opłata, wpłacana przelewem na konto przedszkola lub w sekretariacie placówki, w dniu rezerwacji miejsca.

Czesne
Czesne za miesiąc wynosi 620 zł. Czesne opłacane jest z góry, przelewem do piątego dnia każdego miesiąca na konto przedszkola lub w sekretariacie placówki. Dzienna stawka wyżywienia za cztery posiłki ( śniadanie, II śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek, oraz napoje i owoce ) wynosi 14,00 PLN. Zwracana w przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu, po zgłoszeniu telefonicznym najpóźniej do godziny 8.00 danego dnia.

formularz.pdf  (do wydrukowania i wysłania pocztą)